למרות המצב: עלייה משמעותית במספר הנוסעים לאומן

למרות המלחמה בישראל ובאוקראינה - איחוד ברסלב באומן מספרים על עלייה משמעותית במספר הנוסעים לאומן

למרות המלחמה בישראל ובאוקראינה: עלייה משמעותית במספר הנוסעים לאומן בחודשיים האחרונים

מאז פרצה מלחמת רוסיה – אוקראינה לפני כשנתיים נכרה ירידה משמעותית בכמות המתפללים הנוסעים לפקוד את קברו של רבי נחמן מברסלב בעיר אומן שבאוקראינה.

עוד קודם לכן, משבר הקורונה העולמי עצר משמעותית את תחום התעופה בכל העולם. העיר אומן בה שוכן קברו של רבי נחמן לא נפקדה מהמשבר כך שבסופו של דבר אנו נמצאים במשבר תעופה משמעותי ומתמשך כבר כמעט 4 שנים – מאז הקיץ של שנת תש"פ (2020).

עם זאת, מתחילת החורף הנוכחי של שנת תשפ"ד (2024) ובעיקר מאז התקבצות חסידי ברסלב מאומן בשבת חנוכה חל גידול משמעותי וקבוע במספר הנוסעים לאומן כשלדברי סוכני הנסיעות כבר יותר מ3 שנים לא נסעו לאומן מתפללים כה רבים בזמני שגרה.

יו"ר איחוד ברסלב באומן הרב נתן בן נון מספר כי בשבועות האחרונים אנו ערים למצב חדש ומשמח בו מידי שבת מגיעות לאומן קבוצות גדולות של מתפללים ורחובות הרובע היהודי באומן מלאים באורחים רבים שבאים לפקוד את קברו של הצדיק.

עובדי איחוד ברסלב באומן שהופתעו מהגידול הרב והלא צפוי נערכו במהירות לשינויים וממשיכים להיערך כל העת לקראת הגעת כמויות גדולות של מתפללים בהכנת מתחם הציון לקראת הגעת האורחים הרבים תוך דאגה לכל הדרוש כמו חימום בימי החורף הקרים, פינוי השלג בעת הצורך מדרכי הכניסה לציון ותחזוקה שוטפת ונקיון כנדרש.

גבאי ציון רבי נחמן הרב נתן צמח אומר כי לצד ההפתעה הרבה שאנו חווים מהגידול המשמעותי והלא צפוי בכמות האורחים המגיעים לאומן מכל רחבי העולם להתפלל על קברו של הצדיק, אנו נושאים תפילה שהמתפללים יתרבו עוד ויחזירו את המצב בהיכל הציון לקדמותו, מלא מפה אל פה ושוקק חיים כפי שהיה לפני הקורונה.

שתפו:

⇐ רוצים להשאר מעודכנים? הצטרפו לערוץ העדכונים והחדשות של 'איחוד ברסלב' בוואטסאפ

⇐ רוצים להתעדכן ראשונים? הצטרפו לצפייה בסטטוס של 'איחוד ברסלב באומן'

⇐ רוצים להתחדש? הצטרפו אלינו לעדכונים וחדשות מציון רבי נחמן מברסלב בטלגרם

♥ רוצים לעזור לרבי נחמן? עזרו לנו בהחזקת ציון רבי נחמן שהבטיח "ממי שאני לוקח – לו אני נותן"!  

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הצטרפו אלינו ברשתות החברתיות

כתבות נוספות:

הצטרף לרשימת התפוצה של 'איחוד ברסלב'

אין ספאם. רק ידיעות חשובות ותזכורות מבית "איחוד ברסלב"

כתבות נוספות על קבר רבי נחמן:

דילוג לתוכן